OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 05. I. 2025 ROK
- Dzisiaj pierwsza miesiąca. Zmianka Tajemnic Różańcowych po Mszy Świętej o godz. 7. 00.
- Po Mszy Świętej o godz. 11. 00 zapraszam do wspólnego parafialnego kolędowania.
- O godz. 16. 30 Nieszpory.
- Dzisiaj o godz. 19. 00 w naszym kościele odbędzie się bożonarodzeniowy koncert naszej Orkiestry „Wieniawa”. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.
- Kalendarz liturgiczny:
- Poniedziałek – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI. Dzień modlitw dzieci i młodzieży w intencji misji. W naszej parafii będzie gościć Orkiestra Dęta OSP Mszana Dolna. Zagrają kolędy i pastorałki podczas i po Mszy Świętych o godz. 9. 00 i 11. 00. Po Mszy Świętej o godz. 11. 00 odbędzie się z ich udziałem Orszak Trzech Króli.
- Środa – po Mszy Świętej o godz. 18. 00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
- Piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszy Świętej o godz. 18. 00.
- Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny Okres Bożego Narodzenia.
- Za tydzień w niedzielę na godz. 18. 00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie opłatkowe.
- W gablocie można zapoznać się z planem Wizyty Duszpasterskiej – Kolędy.
- Istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na Wizytę Duszpasterską, jeśli nie możemy być obecni w dzień, w którym jest ona wyznaczona.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny – HISTORIA KOŚCIOŁA” (Temat: Co wiemy o dzieciństwie Jezusa?), „Staś”, „Misyjne Drogi”.
- Po Mszy Świętej dzieci zapraszam po obrazki.