DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 06. X. 2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 7. 00 Zmianka Tajemnic Różańcowych.
  2. Dzisiaj zapraszam na godz. 18. 00 na krótkie spotkanie Członków Rady Parafialnej.
  3. O godz. 16 30 Nabożeństwo Różańcowe i po nim Msza Święta. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17. 30, a w niedzielę o godz. 16. 30.
  4. Gościmy dzisiaj przedstawicieli trzeciego zakonu paulistów, którzy proponują nam „Ewangelie na każdy dzień 2025 r.”. Można je będzie nabyć po każdej Mszy Świętej w cenie 15 zł. Są także dostępne egzemplarze z większym drukiem po 30 zł Mamy nadzieję, że ta akcja przyczyni się do częstszego sięgania po Ewangelię i życia Słowem Bożym na co dzień”
  5. Kalendarz liturgiczny:
  • Niedziela – wspomnienie św. Brunona, Kapłana.
  • Poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich Członków Żywego Różańca w naszej parafii oraz wszystkich odmawiających Różaniec.

Po Mszy Świętej krótkie spotkanie z Zelatorami poszczególnych Róż Różańcowych. Proszę przynieść na to spotkanie aktualną listę członków Róży.

• Środa – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, Biskupa. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas Nabożeństwa Różańcowego o godz. 17. 30.
  • Niedziela – XXIV Dzień Papieski. Z tej racji młodzież będzie przed kościołem zbierać ofiary na stypendia dla utalentowanych uczniów z ubogich rodzin – Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. Za tydzień w niedzielę ostatnie Nabożeństwo Fatimskie w tym roku, które poprowadzi Ks. Michał Królik. O niesienie Figury Matki Bożej i Różańca prosimy mieszkańców Zastowa. Wszystkich zapraszam do wspólnej modlitwy ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  2. Od 1 do 31 października Msze Święte w tygodniu tylko o godz. 18. 00. Niedziele bez zmian.
  3. W kancelarii przyjmowane są wypominki całoroczne i jednorazowe. Wypominki jednorazowe będą czytane w pierwsze osiem dni listopada. Natomiast całoroczne – przed Mszą Świętą o godz. 7. 00 i 9. 00. Ofiara za jedna osobę wypominaną wynosi tyle, ile jedna intencja mszalna.

ZAMAWIANIE TYLKO W GODZINACH URZĘDOWANIA KANCELARII PARAFIALNEJ.

1. Spotkanie kandydatów na ministranta we wtorek na godz. 16. 30.
  2. Spotkanie na stopień Ministranta Choralisty we wtorek o godz. 16. 00.
  3. Spotkanie na stopień Ministranta Światła we środę o godz. 16. 00
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Niedziela”, „Magazyn Niedzieli”, „Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny – Historia Kościoła” (o relacjach Kościoła do Nazizmu podczas II Wojny Światowej), „Mały Gość Niedzielny”, „Staś”, „ Misyjne Drogi”.
  5. W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Anielę Wiatr z Krakowa. Pomódlmy się teraz za nią: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, …